WhatsApp

Hakkımızda

shape
Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZEL KASTAMONU ODAK  GÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ

Özel KASTAMONU ODAK Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılı Kasım ayında ,kurucularının aynı zamanda merkezde aktif olarak çalışan göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya başlamalarıyla   faaliyetlerine başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel KASTAMONU  odak Göz Hastalıkları Merkezi, sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Kastamonu ve batı Karadeniz bölgesinin  önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Merkezimizdeki Uygulamalar :
Günlük 200 muayene ve 35  ameliyat kapasitesi olan merkezimizde ,, katarakt (fako) uygulamaları başta olmak üzere glokom, şaşılık, gözyaşı kanal tıkanıklığı, retina dekolmanı ameliyatları, vitreoretinal cerrahi ve FFA (Fundus Fluoerscein Angiografi), argon lazer, YAG lazer, bilgisayarlı görme alanı, orbscan kornea topografisi, ile 7/24  hizmet verilmektedir.

Hizmet Politikamız :
Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesiminden hastalara en iyi şekilde sunabilmek ve hasta memnuniyetini maksimum seviyede tutabilmek için yapılabilecek tüm faaliyetleri teknolojik yeniliklerle birleştirerek geleceğin göz merkezi – gözün geleceği olabilmek,
Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda oluşturulan İnsan Kaynakları politikamız çerçevesinde nitelikli insan gücü alımı, çalışan memnuniyetinin proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlanması, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimin desteklenmesi ile, teknolojik altyapımızı bilgi, güvenilirlik ve güler yüzle birleştirerek kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek,
İnsan faktörüne daima önem veren ve gelişime fırsat tanıyan bir anlayışla,  insana yapılan yatırımın dolayısıyla topluma yapılacağını da bilerek personel eğitimi ve insan kaynakları çalışmalarını sürdürmek ve hizmette kaliteyi arttırabilmek için çalışmaktır.

Değerlerimiz :
- Sevgi ve irade ile ayrım yapmadan hizmet
- Hasta haklarına saygı
- Şeffaflık, açıklık, dürüstlük
- Sürekli kişisel ve mesleki gelişim, üretkenlik, kaynak yönetimi ve verimlilik
- Sorumluluk bilinci, içsel motivasyon
- Etik değerler ve evrensel düşüncelere saygı
- Birlikte başarmaya odaklanma,
- Hoşgörü sahibi ve paylaşımcı olmak
- Sürekli öğrenmeye, yeniliklere açık olmak

Hedeflerimiz :
Hedeflerimizi 3 ana başlıkta toplayabiliriz.
Öncelikli hedefimiz bizleri hep daha iyiye götürecek, sürekli gelişim ve yenilenmeyi sağlayacak faaliyetleri planlamak, uygulamak ve geliştirmek; halkımıza hak ettiği kaliteli hizmeti sunmak ve bunun devamlılığını sağlamaktır.
İkinci hedefimiz olan göz hastanesi projesi için başlayan çalışmalarımız devam etmektedir.  Bu bağlamda merkezimizde verdiğimiz sağlık hizmeti ve tüm kalite ve insan kaynakları çalışmaları gelecek hastane projemizin ilk adımıdır. Bundan sonraki aşamada daha büyük bir mekan,  ileri teknolojik imkanlar ve daha fazla uzman personel ile ‘ODAK GÖZ HASTANESİ ’  göz hastalıkları ve tedavisinde fark yaratacaktır.
Uzun vadeli hedefimiz ise, merkezlerimizi Türkiye geneline yayabilmektir.  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kurulacak bu merkezler, sağlık hizmetini büyük şehirlerin de dışına taşıyacak ve sağlıkta fırsat eşitliği yaratarak, kaliteli sağlık hizmetinden o bölge halkının da faydalanmasını sağlayacaktır.

shape
Yukarı Çık