WhatsApp

SGK (SSK-BAĞKUR-EMS)

SGK (SSK-BAĞKUR-EMS)


SGK Mensubları Başvuru Koşulları :

SSK aktif çalışanları hariç tüm SGK mensubu ve yakınları T.C. Kimlik belgeleri ve ya kimlik belgesi yerine geçen (Nüfus Cüzdanı, Pasaport, Ehliyet, Evlenme Cüzdanı) ile başvurabilirler.
SSK aktif çalışanları T.C. Kimlik belgeleri ve ya kimlik belgesi yerine geçen (Nüfus Cüzdanı, Pasaport, Ehliyet, Evlenme Cüzdanı) ile başvurabilirler. ( Vizite kağıdı sadece ameliyat sonrası istirahat raporu için istenmektedir.)

Dikkat edilecek hususlar :
•Yurt dışı emekli ve çalışan sigortalılar bağlı bulundukları SGK İl müdürlüklerinden almış oldukları sağlık karnesi yerine geçen altı aylık sosyal güvenlik sözleşmesine göre sağlık yardım belgesi almaları ve resmi kimlik ile gelemeleri gerekmektedir.Yurt dışı ssk Emeklilerinin sadece altı aylık sosyal güvenlik sözleşmesine göre sağlık yardım belgesi almaları yeterli olacaktır.)
•SGK`dan hak sahibi olup olmadığına dair provizyon alınmaktadır. Provizyon sistemi: Hak sahibinin müstehak olup olmadığını sorguladığından provizyon cevabına göre hastalarımızın tedavi sürecinden yararlanabilmektedir.
• Hastalardan katkı payı alınmaktadır.

Yukarı Çık